Czarno białe zdjęcie na którym mężczyzna przykłada ucho do brzucha kobiety w ciąży, jest zamyślony, ma zamknięte oczy.

Jesteście rodzicami małego dziecka (do 12.go m-ca) lub oczekujecie na narodziny maluszka? Doświadczacie trudności związanych z opieką, wychowaniem, niepokoją Was zachowania niemowlęcia i własne reakcje? A może czujecie się po prostu przytłoczeni nową sytuacją?

Zespół Psychoterapii Więzi Rodzic-Niemowlę, działający w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego (ul. Kopernika 21A) zaprasza na bezpłatną psychoterapię relacji rodzic-dziecko. W ofercie znajdziecie konsultacje psychologa, psychiatry oraz w miarę potrzeb regularną, długoterminową psychoterapię indywidualną lub dla rodzica z dzieckiem. Wszystkie świadczenia są bezpłatne, realizowane w ramach kontraktu z NFZ. Warto prosić o pomoc.

Aby ustalić termin pierwszej wizyty, należy skontaktować się z rejestracją główną osobiście (ul. Kopernika 21A) lub telefonicznie, nr 12 424 87 23. Przy rejestracji podajcie koniecznie informację, że chcecie skorzystać ze wsparcia psychologicznego dla rodziców dzieci do 1.go roku życia i kobiet w ciąży. Nie potrzeba żadnego skierowania.